Traduceri în Dublin

Centrul de Limbi Străine European Translation & Interpreting Services oferă servicii profesionale de traducere, putând asigura suport lingvistic de încredere pentru companiile multinaţionale, la un înalt standard de calitate.

Echipa noastră de traducători interni/ colaboratori este experimentată, profesionistă, capabilă să găsească soluţii la cele mai dificile situaţii lingvistice şi să transpună cât mai fidel în limba ţintă textul tradus, ţinând cont de contextul cultural diferit. Totodată, echipa noastră garanteazăconfidenţialitatea informaţiilor din materialele furnizate fiecărui client.

Efectuăm traduceri din/ în toate limbile străine din portofoliul nostru, pentru orice tip de document şi în orice format, în cel mai scurt timp posibil.

Echipa European Translation & Interpreting Services realizează o gamă largă de traduceri din/ în limbile engleză, germană, franceză, italiană, spaniolă, portugheză, rusă, bulgară, japoneză, nornegiană etc:

 • traduceri site-uri web
 • traduceri tehnice
 • traduceri economice
 • traduceri juridice
 • traduceri medicale/farmaceutice
 • traduceri financiar-bancare
 • traduceri IT
 • traduceri literare.

Tariful variază în funcţie de:

 • lungimea textului de tradus;
 • gradul de dificultate şi de specializare a limbajului;
 • perioada de execuţie a traducerii.

Other services:

Traduceri în Dublin
Traduceri în Dublin

Centrul de Limbi Străine European Translation & Interpreting Services oferă servicii profesionale…

Servicii juridice
Servicii juridice

În colaborare cu partenerii noştri “CCK Legal Advice” putem să vă oferim o reprezentare juridică…